top of page

Dodáváme inovativní programy a vybavení hotelům v Karlovarském kraji. Naším cílem je udržet jejich konkurenceschopnost, plně využít potenciál této výjimečné lokality, naučit mladší klientelu preventivně pečovat o své zdraví a přinést kousek Karlovarska do domácností.

 

Potřebujete nabrat dech? Pro zdravé tělo i hlavu neexistuje nic funkčnějšího

a prospěšnějšího než pohyb na čerstvém vzduchu, uprostřed lesů certifikovaných jako klimatické lázně má potom dvojí účinek.Od nás

se budete vracet jako noví a slibujeme, že to nebude zážitek pro důchodce

Vytvoříme unikátní pobyty nebo programy i na Váš hotel. Zajistíme Vám populární odborníky na dané téma a celou propagaci!

Snímek obrazovky 2023-08-14 v 11.02.11.png
logo-share-1200x630.png
Aktivní láznění

Pro OREA Hotels v Karlovarském Kraji zajišťujeme aktivity programy a pořádáme v jejich hotelech vlastní pobyty a workshopy s velkou úspěšností.

Věříme, že prevence je klíčová pro udržení zdraví, dlouhověkosti a kvality života. Tradiční lázeňskou péči proto doplňujeme škálou cvičení a aktivit, která jsou vhodná pro všechny věkové kategorie, začátečníky i pokročilé. Svůj pobyt si tak můžete zpestřit některou z široké škály venkovních i vnitřních (v sále hotelu Cristal) aktivit, kterými vás provedou naši zkušení lektoři. Nordic walking, face jóga, meditace nebo dechová cvičení - i tak u nás můžete posílit svou kondici a užít si aktivní dovolenou.

 

Připojte se k našemu Activity programu a zažijte nezapomenutelný pobyt plný pohybu, zábavy a zdraví.

Snímek obrazovky 2023-08-14 v 11.22.35.png
Snímek obrazovky 2023-08-14 v 11.17.30.png
bottom of page